Jeigu Jūsų prekių krepšelyje esančių prekių pristatymo terminai skiriasi – jas visas viena siunta gausite vėliausiu nurodytu pristatymo terminu. Jeigu Jūsų užsakomų prekių terminai skiriasi, tačiau prekę norite gauti tuo terminu, kuris ir yra prie jos nurodytas , ją užsakyti galite atskirdami užsakymus pagal vienodą pristatymo terminą.

Pirkdami prekes mūsų el. parduotuvėje prekes Jūsų patogumui galite atsiimti keliais būdais:

  • DPD kurjerių tarnyba

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Tai užtruks 1 d.d. nuo dienos kai gausite patvirtinimą, jog Jūsų siunta yra išsiųsta. Prekės atvykimo i sandėlį terminai arba informacija apie jos buvimą sandėlyje nurodyti prie prekes aprašymo. Siuntos pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks, kad galėtų suderinti su Jumis siuntos pristatymo laiką, todėl būtina norodyti tikslų telefono numerį, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti.

Jeigu pageidaujate prekę gauti vienu ar kitu metu, užsakymo pastabose nurodykite prekių pristatymo laiką, kuris Jums patogus. 

Paslaugos kaina – 2,90 €.
Mokant kurjeriui grynais pinigais taikomas +1.20Eur grynųjų pinigų mokestis.

  • OMNIVA paštomatai

Jūsų patogumui užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio OMNIVA paštomato. Pirkdami prekę ir pildydami jos pristatymo formą tiesiog pasirinkite Jums artimiausią OMNIVA paštomatą. Prekių pristatymas į paštomatą užtruks 1- 2 d.d. nuo dienos kai gausite patvirtinimą, jog Jūsų siunta yra išsiųsta. Prekės atvykimo i sandėlį terminai arba informacija apie jos buvimą sandėlyje nurodyti prie prekes aprašymo. Apie tai, kad prekė jau yra paštomate ir ją galite atsiimti, būsite informuoti trumpąja SMS žinute ir elektroniniu paštu. Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas. Siuntą galite atsiimti bet kuriuo paros metu. Plačau apie naudojimąsi OMNIVA paštomatu skaitykite čia.

Paslaugos kaina – 2,20 €.
Mokant kortele atsiiminant prekes paštomate taikomas +1.50Eur mokestis.

  • Prekių atsiėmimas mūsų biure

Prekes atsiimti ir už jas sumokėti galite mūsų biure adresu: J.Matulaičio a. 11-80, Vilnius, kai gausite patvirtinimą, jog prekė paruošta arba apie tai Jus informuos atsakingas asmuo. Mūsų darbo laikas:  I – IV 8:30 – 17:30 val., V 8:30 – 16:30 val. Iškilus klausimams dėl prekių atsiėmimo rašykite mums el.paštu: pagalba@pafos.lt arba skambinkite mūsų darbo laiku +370 604 309 01.

Nesvarbu kokį pristatymo būdą iš mūsų pateiktų pasirinksite prekėms, kurias reikia siųsti į Kuršių Nerijos teritoriją, jas siųsime Lietuvos paštu registruota siunta. Jeigu užsakysite prekes, kurių pristatymo terminas 1 - 2 d.d., prekes per šį terminą išsiųsime, o toliau prekių pristatymo laikas priklausys nuo įmonės AB Lietuvos paštas veiklos.

Jeigu abejojate dėl prekės, arba nenorite jos pirkti neapžiūrėjus, pasirinkite prekių atsiėmimą pas mus biure ir turėsite galimybę jas apžiūrėti ar pasimatuoti.